Sprawdź cenę

Ceny podane są przy każdym produkcie. Znajdź produkt odpowiadający nazwie i modelowi Twojego telefonu – w tym celu skorzystaj z wyszukiwarki produktów umieszczonej w nagłówku strony lub z listy producentów umieszczonej w lewym menu strony.

Co w sytuacji, gdy Twojego urządzenia nie ma na naszej stronie?

Przede wszystkim nie martw się. Ta sytuacja nie oznacza, że nie będziemy mogli naprawić Twojego smartfona. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że rynek urządzeń mobilnych jest ogromny i istnieje wielu producentów i wiele modeli telefonów. Staramy się systematycznie dodawać do naszej oferty wszystkie urządzenia, ale jest to proces czasochłonny. Gwarantujemy jednak, że mamy dostęp do części dla prawie wszystkich modeli smartfonów, a nawet jeśli nie, to prawdopodobnie będziemy mogli je sprowadzić.

Odpowiadając na pytanie – jeśli nie znalazłeś swojego urządzenia, to po prostu skontaktuj się z nami (poprzez poniższy formularz kontaktowy lub w inny sposób przedstawiony na stronie Kontakt) podając nazwę producenta i model (lub zamiast tego po prostu sam numer IMEI) oraz opisz usterkę. Sprawdzimy dostępność części, orientacyjny czas naprawy oraz przedstawimy wycenę (całkowity koszt naprawy uwzględniający części, robociznę i transport urządzenia).

Formularz wyceny naprawy:

Uprzejmie proszę o przesłanie wyceny naprawy następującego urządzenia:

Podaj nazwę producenta i model urządzenia lub zamiast tego jego numer IMEI (*#06#). Opisz także zwięźle zakres uszkodzeń.
Wpisz tylko cyfry (bez spacji i innych znaków).