Dlaczego my?

Witamy Was na stronie internetowej TeleNaprawa.pl, na której zamówisz zdalną naprawę swojego telefonu. Zapraszamy i zachęcamy do korzystania!

Dlaczego wybrać nas?

Serwis TeleNaprawa.pl prezentuje dokładne i finalne koszty naprawy danego urządzenia. Po wybraniu modelu smartfona i zakresu naprawy oraz po dokonaniu płatności, resztę procesu wykonamy za Ciebie. Kurier odbierze Twój telefon, przekaże go nam, a my naprawimy urządzenie i odeślemy z powrotem do Ciebie. Proces jest więc niezwykle prosty, a przy tym szybki i wygodny – nie musisz nawet wychodzić z domu!

Nasze produkty pochodzą od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Wszystkie wyświetlacze zamawiamy oficjalnie i w pełni legalnie, dokonując odprawy celnej, płacąc niezbędne opłaty i podatki (w tym VAT), co niestety ma wpływ na cenę. Mamy jednak dzięki temu pewność, że nasz towar jest najwyższej jakości, nie utknie w urzędzie celnym, a Ty wiesz, że wyświetlacz Twojego telefonu znalazł się w Polsce legalnie i nie zostanie skonfiskowany.

Poza tym jesteśmy doświadczonymi ekspertami z branży telefonicznej.

Zależy nam na satysfakcji Klientów, przez co duży nacisk kładziemy na jakość i komunikację. Szybko odpowiadamy na wiadomości i odbieramy telefon (lub jak najszybciej oddzwaniamy), co nie jest standardem w przypadku konkurencji.

Staramy się także zminimalizować czas naprawy, byś mógł jak najszybciej cieszyć się swoim naprawionym smartfonem!